Stukbauer Luděk (1954)Před potopou

olej na plátně, 2014, 80 x 75 cm, sign. uprostřed dole Stukbauer

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč

Číslo položky: 269
Dražba ukončena: 30.04.2015, 18:50 h