Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Hlava dívky

bar. linoryt, 15,8 x 10,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole popis techniky, rámováno

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 2136
Dražba ukončena: 26.05.2020, 22:05 h