Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)3x grafika

3 Ex libris, 6,6 x 5,8 cm, 7,8 x 6 cm, 5,5 x 3,8 cm, všechny signovány a rámovány.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 2137
Dražba ukončena: 26.05.2020, 22:10 h