Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Hlava dívky I.

litografie, 21,5 x 15,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole popis techniky, pasparta + sklo

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 2139
Dražba ukončena: 26.05.2020, 22:20 h