Filla Emil (1882 - 1953)Žena

1934, suchá jehla, lept, 30,8 x 21,7 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 2/30

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 130 000 Kč

Číslo položky: 2292
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 05.10.2020, 20:42 h