Slíva Jiří (1947)New Style

bar. litografie, 29 x 42,5 cm, sign. vpravo dole, značeno 48/50, rámováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 2759
Dražba ukončena: 26.05.2021, 21:55 h