Šlitr Jiří (1924 - 1969)Dívka v kavárně

tuš + akvarel, 35 x 24,6 cm, nesign., rámováno. Na rubu pozůstalostní razítko.

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 2773
Dražba ukončena: 27.05.2021, 18:20 h