Hodonský František (1945)Protější břeh

2016, olej na plátně, 60 x 80 cm, signováno vpravo dole. Popsáno a signováno na rubu autorem

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 3073
Dražba ukončena: 02.03.2022, 19:40 h