Hudeček František (1909 - 1990)Postava

suchá jehla, 1944, 16,2 x 12,2 cm, sign. PD Fr. Hudeček 44, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 39
Dražba ukončena: 02.10.2014, 12:05 h