Smetana Jan (1918 - 1998)Lampa

suchá jehla, 1946, 24,5 x 17,7 cm, sign. vpravo dole Jan Smetana 1946, rámováno

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 4 500 Kč

Číslo položky: 394
Dražba ukončena: 05.11.2015, 17:20 h