Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Hommage á N. Copernicus

bar. suchá jehla, 1971, 38 x 24 cm, číslo 21/30, signováno vpravo dole, popsáno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 3270
Dražba ukončena: 31.05.2022, 18:55 h