Lesařová - Roubíčková Michaela (1949)Krajina v obrazech

bar. litografie, 1989, 63 x 46,5 cm, sign. vpravo dole, číslováno 48/50 vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 3275
Dražba ukončena: 31.05.2022, 19:20 h