Hodonský František (1945)Lužní prostor II.

olej na plátně, 2004, 90 x 70 cm, signováno, olištováno. Na rubu popsáno autorem.

Vyvolávací cena 45 000 Kč
Aktuální cena 45 000 Kč

Číslo položky: 3455
Dražba ukončena: 10.11.2022, 20:30 h