Hodonský František (1945)Moravská krajina

olej na plátně, 2001, 60 x 80 cm, signováno, lištováno. Na rubu popis autorem

Vyvolávací cena 38 000 Kč
Aktuální cena 38 000 Kč

Číslo položky: 3457
Dražba ukončena: 10.11.2022, 20:40 h