Hodonský František (1945)Detail zahrady

olej na plátně, 2006, 100 x 81 cm, signováno vpravo dole, na rubu popsáno autorem

Vyvolávací cena 50 000 Kč
Aktuální cena 50 000 Kč

Číslo položky: 3603
Dražba ukončena: 28.02.2023, 21:45 h