Hodonský František (1945)Geometrický prostor

Olej na plátně + tuš, 1992, 55 x 75 cm, signováno vpravo dole, na rubu popsáno

Vyvolávací cena 35 000 Kč
Aktuální cena 35 000 Kč

Číslo položky: 3684
Dražba ukončena: 07.06.2023, 19:50 h