Hynais Vojtěch (1854 - 1925)Luneta I.

akvarelová kresba, 17 x 40 cm, návrh dekorativního vlisu. Signováno vlevo dole, rámováno. Pravost potvrdila PhDr. Šárka Leubnerová.

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 3687
Poslední dražitel: 567
Dražba ukončena: 07.06.2023, 20:05 h