Procházka Josef (1909 - 1984)Na návsi u rybníku

olej na desce, 20,5 x 31 cm, signováno tuší vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč

Číslo položky: 3736
Dražba ukončena: 08.06.2023, 18:10 h