Slíva Jiří (1947)Na zdraví!

bar. litografie, 27,5 x 18,6 cm, signováno, volný list

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 3745
Dražba ukončena: 08.06.2023, 18:55 h