Vacík (Wacík) Robert F. (1880 - 1968)Cesta u březového háje

olej na desce, 25 x 24 cm, signováno vlevo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 3768
Dražba ukončena: 08.06.2023, 20:50 h