Kuklík Ladislav (1947)Portrét v zrcadle

lept, 1992, 58,5 x 89 cm, sign. uprostřed dole 70/120 L. Kuklík 1992, vpravo dole vytiskl autor, rámováno

Vyvolávací cena 7 500 Kč
Aktuální cena 7 500 Kč

Číslo položky: 500
Dražba ukončena: 28.04.2016, 13:40 h