Kuklík Ladislav (1947)Odraz

lept, 1988, 59 x 48,7 cm, sign. uprostřed dole  aut. tisk L. Kuklík 1988, vpravo dole vytiskl autor, rámováno

Vyvolávací cena 6 500 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč

Číslo položky: 501
Dražba ukončena: 28.04.2016, 13:45 h