Suchý Jiří (1931)V + W

bar. litografie, 39 x 20 cm, sign. uprostřed dole Jiří Suchý

Vyvolávací cena 2 400 Kč
Aktuální cena 2 400 Kč

Číslo položky: 569
Dražba ukončena: 28.04.2016, 19:25 h