Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Dívka s ptáčky

dřevoryt s podtiskem, 35 x 17 cm, vlevo dole orig. dřevoryt, vpravo dole sign. L. Jiřincová, rámováno

Vyvolávací cena 2 800 Kč
Aktuální cena 2 800 Kč

Číslo položky: 839
Dražba ukončena: 25.05.2017, 15:55 h