Číslo položky: 748
Poslední dražitel: 258
Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za
4 400 Kč
Dražba ukončena:
6x barevný lept, vše signováno, rámováno
Číslo položky: 927
Poslední dražitel: 263
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za
1 500 Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 1097
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za
1 800
Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 1317
Poslední dražitel: 47
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za
5 000 Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 1637
Poslední dražitel: 38
Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za
500 Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 2036
Poslední dražitel: 112
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za
1 100 Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 2037
Poslední dražitel: 676
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za
1 400 Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 2232
Poslední dražitel: 249
Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za
6 300 Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 2414
Poslední dražitel: 113
Vyvolávací cena 700 Kč
Prodáno za
3 600 Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 2415
Poslední dražitel: 675
Vyvolávací cena 700 Kč
Prodáno za
800 Kč
Dražba ukončena: