Vyhledávání Antonín Michalčík

Michalčík Antonín (1914 - 1998) : Strom

Michalčík Antonín (1914 - 1998)

Strom

Číslo položky: 1064
Poslední dražitel: 350

Vyvolávací cena 22 000 Kč
Prodáno za 22 000

Dražba ukončena:21.11.2017, 18:55 h

Michalčík Antonín (1914 - 1998) : Schody

Schody

olej na plátně, 1977, signováno vpravo dole

Číslo položky: 2186

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Prodáno za 18 000

Dražba ukončena:27.05.2020, 20:10 h