Liesler Josef (1912 - 2005)2x grafika

2x bar. litografie - 17,5 x 8 cm a 15,6 x 8 cm, obě signovány

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 3721
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 07.06.2023, 22:55 h