Anderle Jiří (1936)A,B,C

suchá jehla s kresbou, 1988, 19,7 x 14,6 cm, sign. dole uprostřed Jiří Anderle 1988, vlevo dole kolorovaná verze 1/1, rámováno

Vyvolávací cena 3 200 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 629
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 26.10.2016, 14:33 h