Boštík Václav (1913 - 2005)Abstraktní kompozice

bar. kresba, 68 x 48 cm, sign. uprostřed dole Boštík 93, rámováno. Majitel obraz získal přímo od autora. Na papíře jsou dva jemné sklady, viz foto.

Vyvolávací cena 70 000 Kč
Aktuální cena 70 000 Kč

Číslo položky: 979
Dražba ukončena: 20.11.2017, 17:50 h