Střížek Antonín (1959)Akt s květinami

bar. pastel, 62 x 48 cm, sign. a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 8 500 Kč

Číslo položky: 1631
Dražba ukončena: 27.03.2019, 21:13 h