Antonín Střížek (1959)

Antonín Střížek vystudoval AVU (1983-88). V letech 1997-2002 zde vedl ateliér Malba III. Jeho malby bývají nejčastěji řazeny k české postmoderně.

Střížek Antonín (1959) : Letadlo

Letadlo

olej na plátně, 2000, 70 x 90 cm, sign. vpravo dole a na rubu Antonín Střížek 2000

Vyvolávací cena 40 000 Kč

Číslo položky: 924

Střížek Antonín (1959) : Akt s květinami

Akt s květinami

bar. pastel, 62 x 48 cm, sign. a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč

Číslo položky: 1631