Střížek Antonín (1959)Letadlo

olej na plátně, 2000, 70 x 90 cm, sign. vpravo dole a na rubu Antonín Střížek 2000

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aktuální cena 40 000 Kč

Číslo položky: 924
Poslední dražitel: 299
Dražba ukončena: 26.05.2017, 17:55 h