Paderlík Arnošt (1919 - 1999)Akt

bar. litografie, 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 3730
Poslední dražitel: 954
Dražba ukončena: 08.06.2023, 17:40 h