Neznámý autor Alpská krajina

olej na plátně, 1.pol. 19. století, 32 x 42 cm, nesignováno. Na rubu dva štítky se jménem pravděpodobně původního majitele.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 9 000 Kč

Číslo položky: 2928
Poslední dražitel: 395
Dražba ukončena: 26.10.2021, 20:33 h