monotyp, 1963, 35,8 x 27,5 cm, vpravo dole ?D.H.? 1963. Pravděpodobně někdo ze skupiny Konfrontace I. či Konfrontace II.
Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 500 Kč
Dražba ukončena 02.05.2018, 22:10 h
Číslo položky: 1288
olej na plátně, 33 x 32 cm, nečit. sign. vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 000 Kč
Dražba ukončena 02.05.2018, 22:15 h
Číslo položky: 1289
1904, olej na plátně, 68 x 58,5 cm, nečit. signatura vlevo dole, rám poškozený
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 000 Kč
Dražba ukončena 02.05.2018, 22:20 h
Číslo položky: 1290
olej na plátně, 52 x 45 cm, sign. nezjištěna, rámováno. Na plátně patrná krakeláž.
Vyvolávací cena 800 Kč
Prodáno za 3 700 Kč
Dražba ukončena 02.05.2018, 22:31 h
Číslo položky: 1291
olej na kartonu, (na rubu malba náměstí s domy), 41 x 36 cm, rámováno
Vyvolávací cena 400 Kč
Prodáno za 400 Kč
Dražba ukončena 13.11.2018, 18:35 h
Číslo položky: 1463
Akvarel, 1907, 41,5 x 29,5 cm, sign. vpravo dole nečitelně.
Vyvolávací cena 900 Kč
Prodáno za 1 200 Kč
Dražba ukončena 27.05.2020, 20:50 h
Číslo položky: 2194
tempera, 70 x 50 cm, nesignováno
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 500 Kč
Dražba ukončena 27.05.2020, 21:00 h
Číslo položky: 2196
olej na kartonu, 13,5 x 32 cm, signováno nečitelně vlevo dole. Rámováno.
Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 500 Kč
Dražba ukončena 02.02.2021, 21:45 h
Číslo položky: 2513
olej na plechu, 1836, 20,5 x 20,5 cm, rám. Na rubu datace a nečitelný popis
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 4 900 Kč
Dražba ukončena 26.10.2021, 20:29 h
Číslo položky: 2908
olej na plátně, 1.pol. 19. století, 32 x 42 cm, nesignováno. Na rubu dva štítky se jménem pravděpodobně původního majitele.
Vyvolávací cena 9 000 Kč
Prodáno za 9 000 Kč
Dražba ukončena 26.10.2021, 20:33 h
Číslo položky: 2928
kolorovaná rytina, 31 x 29,5 cm, nesignováno
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 2 100 Kč
Dražba ukončena 09.11.2022, 18:28 h
Číslo položky: 3371
olej na plátně, 38 x 48 cm, signováno vpravo dole Köning?, rám poškozen
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 500 Kč
Dražba ukončena 28.02.2023, 22:25 h
Číslo položky: 3611
olej na plátně, 38 x 48 cm, signováno vpravo dole Köning?, rámováno
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 500 Kč
Dražba ukončena 28.02.2023, 22:30 h
Číslo položky: 3612
Mnichovská malířská škola, 2. pol. 19. stol, nesignováno, rámováno. Kunzultace PhDr. M. Zachař.
Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 4 200 Kč
Dražba ukončena 28.02.2023, 22:35 h
Číslo položky: 3613
Konec 19. století, olej na plátně 51 x 76 cm, restaurováno. Signatura vlevo dole. Masivní rám. Konzultováno s Phdr. Zachařem a Phdr. Leubnerovou.
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 5 000 Kč
Dražba ukončena 14.11.2023, 18:21 h
Číslo položky: 3903
konec 19. stol, miniaturní malba, kovový rám, celková velikost 13,7 x 10 cm, kovový rámeček. Z Piklovy sbírky.
Sbírka Karla Pikla
Karel Pikl (1889 – 1967) byl významnou osobností města Pardubic. Vedl pohřební ústav, pro tento účel nechal postavit 5 patrový palác na Wilsonově třídě v Pardubicích. Firma Bratři Piklové byla několikrát pověřena vypravením pohřbů významných místních osobností. V rámci poválečného znárodnění nechtěl dobrovolně předat svůj podnik, byl zavřen a vyslýchán. Na podnik byla uvalena národní správa a veškeré cennosti byly zabaveny. Karel Pikl se nervově zhroutil a do konce života se s tímto komunistickým bezprávím nevyrovnal.
Vyvolávací cena 1 200 Kč
Prodáno za 1 200 Kč
Dražba ukončena 14.11.2023, 18:27 h
Číslo položky: 3905
miniaturní malba, velikost s rámečkem 14 x 11,5 cm. Z Piklovy sbírky.
Sbírka Karla Pikla
Vyvolávací cena 1 200 Kč
Prodáno za 1 200 Kč
Dražba ukončena 14.11.2023, 18:30 h
Číslo položky: 3906
miniaturní kresba, tužka, akvarel, 12 x 9 cm, rámeček. Z Piklovy sbírky.
Sbírka Karla Pikla
Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 1 200 Kč
Dražba ukončena 14.11.2023, 18:36 h
Číslo položky: 3908