autor Neznámý

Neznámý autor  : Abstrakce

Abstrakce

monotyp, 1963, 35,8 x 27,5 cm, vpravo dole ?D.H.? 1963. Pravděpodobně někdo ze skupiny Konfrontace I. či Konfrontace II.

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 1288

Neznámý autor  : Toileta

Toileta

olej na plátně, 33 x 32 cm, nečit. sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1289

Neznámý autor  : Čtenářka

Čtenářka

1904, olej na plátně, 68 x 58,5 cm, nečit. signatura vlevo dole, rám poškozený

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1290

Neznámý autor  : Žízeň

Žízeň

olej na plátně, 52 x 45 cm, sign. nezjištěna, rámováno. Na plátně patrná krakeláž.

Vyvolávací cena 800 Kč

Číslo položky: 1291

Neznámý autor  : Krajina

Krajina

olej na plátně, nalepený na kartonu, 19 x 28,7 cm, rámováno

Vyvolávací cena 400 Kč

Číslo položky: 1459

Neznámý autor  : Paříž

Paříž

bar. litografie, 21,5 x 16,5 cm signatura vpravo dole nečitelná, vlevo dole popis, rámováno

Vyvolávací cena 400 Kč

Číslo položky: 1460

Neznámý autor  : Údolí řeky

Údolí řeky

tempera, 15 x 22,5 cm, pasparta + sklo.

Vyvolávací cena 400 Kč

Číslo položky: 1461

Neznámý autor  : Malostranské náměstí s kostelem sv. Mikuláše

Malostranské náměstí s kostelem sv. Mikuláše

olej na lepence, 70 x 50 cm, rámováno (? Zákostelecký), na rubu poznámky

Vyvolávací cena 800 Kč

Číslo položky: 1462

Neznámý autor  : Dvorek

Dvorek

olej na kartonu, (na rubu malba náměstí s domy), 41 x 36 cm, rámováno

Vyvolávací cena 400 Kč

Číslo položky: 1463