Neznámý autor Dvorek

olej na kartonu, (na rubu malba náměstí s domy), 41 x 36 cm, rámováno

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč

Číslo položky: 1463
Poslední dražitel: 510
Dražba ukončena: 13.11.2018, 18:35 h