Neznámý autor Žízeň

olej na plátně, 52 x 45 cm, sign. nezjištěna, rámováno. Na plátně patrná krakeláž.

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 3 700 Kč

Číslo položky: 1291
Poslední dražitel: 395
Dražba ukončena: 02.05.2018, 22:31 h