Neznámý autor Toileta

olej na plátně, 33 x 32 cm, nečit. sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1289
Poslední dražitel: 201
Dražba ukončena: 02.05.2018, 22:15 h