Istler Josef (1919 - 2000)Azrael

bar. lept, 1995, 19,7 x 14,5 cm, sign. vpravo dole, značeno 64/100

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1965
Poslední dražitel: 307
Dražba ukončena: 11.02.2020, 18:20 h