Roučka Pavel (1942)Bez názvu

bar. litografie, 70,5 x 55 cm, sign. a značeno 36/65 uprostřed dole

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 1618
Poslední dražitel: 201
Dražba ukončena: 27.03.2019, 20:05 h