Brázda Jiří (1952)Bez názvu

suchá jehla s akvatintou, 2008, 27,8 x 20,7 cm, sign. dole uprostřed a značeno 40/100

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 1936
Poslední dražitel: 112
Dražba ukončena: 10.02.2020, 20:38 h