Konůpek Jan (1883 - 1950)Beznaděj

lept, 1943, 19,8 x 15,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno, č. soupisu 1086

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1432
Poslední dražitel: 143
Dražba ukončena: 12.11.2018, 21:45 h