Anderle Jiří (1936)Blahopřání

kolor. suchá jehla, 19 x 14,7 cm, sign. uprostřed dole + značeno 36/200

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 4 700 Kč

Číslo položky: 1375
Dražba ukončena: 12.11.2018, 17:05 h