Vrbová - Štefková Miroslava (1909 - 1991)Boží muka

olej na lepence, 40 x 30 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 1509
Poslední dražitel: 501
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 22:25 h
0 dní, 15 hod., 44 min. a 35 sekund