Křížek Václav (1910 - 1981)Bretaň

tempera s pastelem, 40. léta, 50 x 20,3 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč

Číslo položky: 2159
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 27.05.2020, 17:55 h