Panuška Jaroslav (1872 - 1958)Čarodejnice s havrany

kolorovaný lept, 19,5 x 25 cm, sign. dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 4 400 Kč

Číslo položky: 1466
Poslední dražitel: 107
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 18:50 h
0 dní, 12 hod., 7 min. a 51 sekund