Sudek Josef (1896 - 1976)Černošská maska

původní zvětšenina, 39,2 x 28,4 cm, nesignováno, na rubu číslo 192, z pozůstalosti malíře O. Janečka. Na rubu  Sudek, číslo 192 a popis černošská maska. V rozích poškozená + dirky od připínáčků.

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 32 000 Kč

Číslo položky: 563
Poslední dražitel: 200
Dražba ukončena: 28.04.2016, 18:58 h