Trnka Jiří (1912 - 1969)Čert

varianta obálky knihy - Hrátky s čertem, J. Drdy, 40. léta, akvarel, tuš, 14 x 25 cm, nesignovováno, rámováno. Na rubu potvrzení pravosti Jana Trnky.

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 2969
Poslední dražitel: 623
Dražba ukončena: 27.10.2021, 20:40 h