Kotík Pravoslav (1889 - 1970)Chlapec u stolu

1927, akvarel, 19 x 18 cm, sign. vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 600 Kč

Číslo položky: 2502
Poslední dražitel: 893
Dražba ukončena: 02.02.2021, 20:50 h