Neznámý autor Čtenářka

1904, olej na plátně, 68 x 58,5 cm, nečit. signatura vlevo dole, rám poškozený

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1290
Poslední dražitel: 342
Dražba ukončena: 02.05.2018, 22:20 h